Все для Joomla. Беспланые шаблоны и расширения.

У Дніпровському національному університеті імені Олеся Гончара провели ІІІ Регіональну вікторину юних політологів «Європейське майбутнє України»

Опубликовано: 24.11.2018

Виконуючий обов'язки декана факультету суспільних наук і міжнародних відносин Андрій Шуліка відзначив, що ДНУ імені Олеся Гончара бере активну участь у розбудові європейського освітнього простору.

Завідувач кафедри політології доктор політичних наук Олексій Третяк відзначив, що знання щодо структурної будови та політичного розвитку ЄС - це вагоме підрунття для фахової орієнтації політолога, оскільки ця спеціальність є затребуваною як на національному, так і на міжнародному ринку праці.

Вікторина відбулася у 2 тури. Перший тур, як у попередні роки передбачав розв’язання квест-завдань й тестових завдань. Учні вирішували завдання з політичної географії ЄС, позначали країни-кандидати, дізнавалися про склад Європарламенту тощо. У другому турі учасники вирішували завдання ділової гри «Складання і захист європроектів Україна - ЄС». Переможці були урочисто нагороджені, вони також мали змогу відвідати ознайомчу екскурсію по ДНУ імені Олеся Гончара.

 imgonline-com-ua-Resize-uv2lwdj5sCXK8Rn3

У зміганні взяли участь більше 50 учнів  з 10 шкіл м. Дніпра й Дніпропетровської області .Особливих успіхів досягли учні СЗОШ № 130 м.Дніпра, вони отримали 1 призове місце. Особливе завзяття у складанні європроектів виявили учні СЗОШ № 34 м. Кам'янського. Дивувала знаннями з освітніх проектів та парктик ЄС Криничанська СЗОШ № 1. Доцент кафедри політології Андрій Клячин провів експертне оцінювання учнівських проектів, запропонував молодим людям удосконалювати свої вміння у сфері планування та втілення міжнародних проектів та обирати шлях фахівця-політолога.imgonline-com-ua-Resize-x7hoe7EvOnU5H

Активну участь у заході взяла студенстька рада факультету суспільних наук і міжнародних відносин. Студенти ознайомили учнів шкіл з перевагами студентського життя в ДНУ, у цікавій ігровій формі провели міні-вікторину "Я знаю ДНУ!".