Шаблоны Joomla 3 тут

У Палаці студентів ДНУ відбувся щорічний День Політолога

Опубликовано: 01.06.2018

 «День спеціальності «Політологія» у Дніпровському національному університеті імені Олеся Гончара»
31 травня 2018 року о 17 годині у Палаці студентів ДНУ (Мала зала) відбувся святковий концерт до «Дня політолога».
«День політолога» – традиція політологічної освіти ДНУ, яка триває з 1995 року. Свято об'єднує студентів, викладачів, випускників минулих років. Студенти-політологи не лише добре навчаються, але й ведуть активне громадське життя. В рамках студентського капусника демонструється нетривіальний погляд на навчання і політичну дійсність, студентський актив нагороджується за визначні досягнення.
У Малій залі Палацу студентів відбудуться презентація історії і досягнень кафедри, нагородження науково-педагогічних працівників і студентів, привітання самодіяльних студентських колективів.
Кафедрі політології ДНУ є чим пишатися. Студенти-політологи неодноразово виборювали призові місця на Всеукраїнських олімпіадах із спеціальності, відвідують наукові конференції за кордоном, перемагають у творчих і наукових конкурсах, беруть участь у програмах академічного обміну з європейськими університетами.
Зазвичай під час заходу «День Політолога» студентське минуле згадують сучасні помічники народних депутатів і депутати місцевих рад, фахівці органів державної влади і місцевого самоврядування, політичні оглядачі і журналісти провідних ЗМІ, консультанти політичних партій та експерти з політичних питань, молоді науковці і викладачі, які закінчили спеціальність «Політологія» у різні роки. Свято об'єднує всіх, на заході панує атмосфера єднання та піднесення.
У червні 1991 року кафедра політології Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара стала однією з перших в Україні, яка започаткувала підготовку політологів. За двадцять п'ять років було підготовлено більше 600 фахівців з теоретичної політичної науки і прикладного політичного аналізу. На кафедрі було підготовлено і захищено більше 25 кандидатських і докторських дисертацій з політичних наук.
Кафедра політології Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара забезпечує підготовку фахівців в межах політичного аналізу, політичного прогнозування, кризового аналізу, політичних комунікацій, політичних технологій, політичних зв'язків з громадськістю. Фахівець-політолог має ґрунтовну підготовку з механізмів здійснення влади, прийняття політичних рішень, а також експертизи, консультування та інформаційного супроводження діяльності політичних лідерів, кандидатів від політичних сил у виборчому процесі. Цьому сприяє науково педагогічний склад кафедри, який нараховує більше десяти кандидатів політичних наук і двох докторів політичних наук.
Кафедра політології має сучасну методичну і інформаційну базу професійної підготовки. Постійне оновлення методичних розробок здійснюється в межах контактів з іноземними партнерами Дніпропетровського національного університету, якими є Варшавський університет, ВНЗ США, Швеції тощо.
Підготовка ведеться як за денною, так і за заочною формами навчання. Отримати якісну політологічну освіту (за рівнями бакалавр, спеціаліст, магістр) можна на основі державного бюджету і на умовах контракту. Аспірантура надає можливість наукової кар'єри. Понад двадцять п'ять років розвитку політологічної освіти у Дніпропетровському регіоні засвідчили, що знання, здобуті на кафедрі політології Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара є основою професійної реалізації й особистісного зростання.posvyasch1 648x487posvyasch2 648x1152