Шаблоны Joomla 3 тут

Вийшли друком монографії викладачів кафедри політології.

Опубликовано: 07.04.2017

 реклама

Третяк О. А., Машевська А. В    

Політична реклама як чинник формування системи політичної комунікації трансформаційного суспільства   

Монографія.-Дніпро : ДНУ,  2016 - 120 с. (внесок Третяка О. А. - 3 д. а.) 

институт

Воронова Т.В.

Інститут політичного лідерства в сучасній Україні.     

Монографія .-Дніпро : ДНУ, 2016 – 7 д.а.

символ

Славіна О.В   

Символізація політичної реальності: трансформація концептуального дискурсу     

Монографія .- Дніпро : ДНУ, 2016 – 7 д.а.

У монографії Т. В. Воронової досліджуються зміст та структура поняття політичного лідерства як ключового чинника структурування сучасного політичного процесу.  Окреслено сутнісні прояви політичного лідерства у трансформаційних перспективах сучасного українського суспільства. Книга розрахована на вчених, аспірантів і студентів, які вивчають проблеми політичного лідерства. Крім того, дослідження зацікавить вчених і політичних експертів, які розробляють нові підходи до розвитку вітчизняної політичної транзитології.

У монографії Третяка О. А. та Машевської А. В. вивчаються зміст та структура поняття політичної реклами як ключового чинника структурування сучасної політичної комунікації.  Окреслено сутнісні прояви політичної реклами у  контексті формування трансформаційної демократії. Книга розрахована на вчених, аспірантів і студентів, які вивчають проблеми політичних інститутів. Крім того, дослідження зацікавить вчених і політичних експертів, які розробляють нові підходи до розвитку вітчизняної політичної комунікації.

У монографії О.В. Славіної  розкриті проблеми символізації як процесу творення новітніх смислів у сучасному політичному дискурсі.