Все для Joomla. Беспланые шаблоны и расширения.

Наші випускники

Кафедра політології пишається своїми випускниками. За порівняльно невеликий термін існування спеціальності «Політологія» наші випускники зарекомендували себе як висококваліфіковані фахівці в галузі освіти, державного управління та місцевого самоврядування, масових комунікацій. Серед наших випускників 20 кандидатів політичних наук, 3 кандидата філософських наук, 3 кандидати історичних наук, 1 кандидат наук з державного управління, 5 докторів політичних наук Студенти спеціальності “Політологія” мають можливість отримати диплом міжнародного зразка під час навчання у бакалаврських і магістерських програмах, яка здійснюється за сприяння Європейського Союзу (Erasmus Mundus).

 

Студентка нашої кафедри Карачова Ольга приймала участь у таких комедійних проектах на телеканалі 1+1, як : «Розсміши коміка» та «Ліга Сміху». Вона займається гумором вже понад 3 роки в складі команди «Модельное агентство 180 и выше» . У 2014 році команда Олі здобула 1 місце у межвузівському чемпіонаті КаВуН , де вона представляла наш університет. А у 2016 році команда представляла місто Дніпро на фестивалі Made in Ukraina в Юрмалі.

zI4mNHOrIOc7um8RevvilM5xcis4iocTQPEXyIRrjlwQ

 

10 березня 2016 року відбулося урочисте вручення дипломів освітнього ступеня магістра спеціальності "Політологія". Вітаємо наших випускників: 

Баркову  Валерію  Дмитрівну 
Гусарову Альону Андріївну
Дерав'янченко  Анастасію Євгенівну
Засядьвовк Дарину  Юріївну
Морозову Дар'ю Павлівну
Перегінця  Олександра  Геннадійовича
Тарасюка Дмитра Олеговича
Федорцова  Дмитра  Ігоровича 
Чернову Вікторію Віталіївну!


Бажаємо щастя і подальших успіхів!

IMG 0032IMG 0047IMG 0007